Aziz Atik AOL 2000+8
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aziz Atik AOL 2000+8

Aziz Atik Anadolu Öğretmen Lisesi Forumu

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

gir hayallere..

2 posters
YazarMesaj
pin-r
Gemi İnşaa Mühendisi
Gemi İnşaa Mühendisi
pin-r

gir hayallere.. Empty
MesajKonu: gir hayallere..   gir hayallere.. EmptyCuma Ekim 17, 2008 5:57 pm

GÜnEş BaNa KüS…ıŞıKlaRıNı dOğRUlTmUyOr BuGüN..her şey bAnA aYkIrI SaNkİİ..HaYaT bENi SEvMeZkEn BeN nİyE onU sEvEyİm Ki SaNkİ??yAnLıŞ dÜşÜnCe…iLEriYe DöNüK SAçMalIkLaR PİşKiNLİkLeR…ZaMaNsIzLıĞıM yErSiZlİğİM bEdEnİmE hÜkMeTmİş ....YöNeTeMiYoRuM YöNeTiLiyOrUm..KeLiMElEr BoŞ aNlAmSıZ..sUaL lEr YalAn … ZaMaNsIz
SEvGiSiZlİğİmE hAyKıRıYoRuM kİMi zAMAN .....GÜmüŞ hAnÇeRi SApLıYoRuM kAlbİME Ta dErİnLeRe sApLıYoRuM kİ ;KaLbİM bEni i YöNeTmEsİn.....KaLbİn KaLbİMi EsArEtİ aLtInA aLmAsIn…

// HeR nE kAdAr KaLbE kArŞı ÇIkMaK zOr OLsADa !SöZ gEçMYiNcE… nEdEnLeR sEbEpSiZ kAlIyOr OlMuYoR sIzLıYoR!KaLbİm aCıYoR!)

Senden "Disconnect" OLdum OLaLı SevgiLim
Ya$adığım Hayat "Demo" OLdu Birden Bire
''Ctrl+Alt+Delete'' biLe Yaramıyor KaLbime Artık
Mümkün değiL HatIraLarı "Uninstall" Etmek
"Alt+F4" Deyip GitmenLe KapandI Tüm UmutLarım
"Hata Raporlarıyla" Terkettin.Ba$ardın TatLım kutLarım....

SaNa bu sOn GeLiJiM yİNedE sEwGiLim OL.. GiR hAyALLerE..

Şırıngayla ruhumu Uyuşturduğum wakit; Siyahlara bürünmüş gözlere Ölüm şiirleri yazdım Ben ne kadar mahkumsam karanlığa Benim dünyama girdiğin wakit Acıların yol gösterdiği Ruhun zindan edildiği Bir kabustasın... Şafak pek uğramaz buralara...unutma!hep karanlık bir son Şırıngayla ruhumu Uyuşturduğum wakit; Siyahlara bürünmüş gözlere Ölüm şiirleri yazdım Ben ne kadar mahkumsam karanlığa Benim dünyama girdiğin wakit Acıların yol gösterdiği Ruhun zindan edildiği Bir kabustasın... Şafak pek uğramaz buralara...unutma!hep karanlık bir son bir öncesi olmadığı gibi bir sonrası da yok siyah-beyaz,ölüm-yaşam arada bir çizgi yok yaşadığım her gün ölüyorum öldüğüm her gün ise gerçekten yaşadığımı hiç bir şey hissetmediğimi gecenin koyuluğunda huzur bulduğumu farkediyorum bir öncesi olmadığı gibi bir sonrası da yok siyah-beyaz,ölüm-yaşam arada bir çizgi yok yaşadığım her gün ölüyorum öldüğüm her gün ise gerçekten yaşadığımı hiç bir şey hissetmediğimi gecenin koyuluğunda huzur bulduğumu farkediyorum .....
http://azizatik.liyiz.biz/
<<ßeTuL>>
Psikolog
Psikolog
<<ßeTuL>>

gir hayallere.. Empty
MesajKonu: Geri: gir hayallere..   gir hayallere.. EmptyC.tesi Ekim 18, 2008 8:38 am

gsL miş pınRr Very Happy Very Happy

gir hayallere..
1 sayfadaki 1 sayfası