Aziz Atik AOL 2000+8
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aziz Atik AOL 2000+8

Aziz Atik Anadolu Öğretmen Lisesi Forumu

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SPOR LİSESİNE DE BAK:D

5 posters
YazarMesaj
KaaN
Futbolcu
Futbolcu
KaaN

SPOR LİSESİNE DE BAK:D Empty
MesajKonu: SPOR LİSESİNE DE BAK:D   SPOR LİSESİNE DE BAK:D EmptySalı Ekim 07, 2008 8:41 pm

Trabzonsporlu oyuncu Adnan Güngör, Samsun'da bu yıl eğitim ve öğretime başlayan Gülizar-Hasan Yılmaz Spor Lisesi öğrencileriyle söyleşi yaptı.

Samsun Sosyal Bilimler Lisesi Konferans Salonu'nda yapılan söyleşiye Adnan dışında Samsunspor'da birlikte forma giydiği Sivassporlu Musa da katıldı. Futbolcular, öğrencilerin sevgi gösterileriyle karşılandılar. Söyleşinin başında Musa ve Adnan'ın futbolculuk hayatını anlatan bir slayt gösterisi sunuldu.

Deneyimli oyuncumuz Adnan Güngör söyleşide yaptığı konuşmada sağlıklı bir yaşam için her bireyin spor yapmasının şart olduğuna değinerek, özellikle gençlerin yetenekleri doğrultusunda bir spor dalına dahil olmaları gerektiğini vurguladı.
Sivassporlu futbolcu Musa Aydın ise en büyük hayalinin Türkiye'de 4 büyük takımdan birinde futbol oynamak olduğunu söyledi.

Söyleşinin ardından Adnan ve Musa, Davut Numanoğlu'na takımlarının formalarını hediye ederken, Numanoğlu da futbolculara plaket takdim etti. Futbolcular, söyleşinin sonunda öğrencilere imza dağıttı.

bunu şansa trabzonsporun web sitesini dolaşırken gördüm lol! lol! lol!

SPOR LİSESİNE DE BAK:D F_2481B9E1G8Wm_620b56f

SPOR LİSESİNE DE BAK:D F_2481P8B0K1Nm_11e33e6

SPOR LİSESİNE DE BAK:D F_2482H2N8R5Zm_a96e1e2

SPOR LİSESİNE DE BAK:D F_2487D4O6Y7Am_7566980

SPOR LİSESİNE DE BAK:D F_2483B1F3H0Wm_5d3140a
MERFO
CeRRaH

MesajKonu: Geri: SPOR LİSESİNE DE BAK:D   SPOR LİSESİNE DE BAK:D EmptySalı Ekim 07, 2008 8:45 pm

keşke bizide götürselerrdi yhaaa Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ilk fotodaki anıla bakın yhaa saffffff Very Happy Very Happy Very Happy
*AseNa*
ADMİN
ADMİN
*AseNa*

MesajKonu: Geri: SPOR LİSESİNE DE BAK:D   SPOR LİSESİNE DE BAK:D EmptyÇarş. Ekim 08, 2008 6:44 pm

bizmkilere bak sen yaa Very Happy
https://aztik.yetkin-forum.com
bu?r@
uzay mühendisi
bu?r@

MesajKonu: Geri: SPOR LİSESİNE DE BAK:D   SPOR LİSESİNE DE BAK:D EmptyÇarş. Ekim 08, 2008 6:57 pm

gıcık oluyom sunlara ya.... scratch
~*pLuie
diplomat
~*pLuie

MesajKonu: Geri: SPOR LİSESİNE DE BAK:D   SPOR LİSESİNE DE BAK:D EmptyPaz Ekim 19, 2008 1:43 pm

ii qüzel hoş da ;

Sivassporlu futbolcu Musa Aydın ise en büyük hayalinin Türkiye'de 4 büyük takımdan birinde futbol oynamak olduğunu söyledi.

bu ne demek oluyo simdi...terbiyesiz insan...sanki sivasspor kötü bi takımmış qibi konuşmuş..sivasspor qibi bi takımda oynuyo..daha ne istiyosa..saf!! Allah'tan bela mı istiyo nedir??

sivası çok seven biri olarak sesleniyorum! musa aydın defolsun qitsin sivasspor takımından!

DUY SESİMİ TÜRKİYE!! böylelerini barındırma qüzel takımlarında !!

abarttım qaliba:)

thnk you wery much KaaN=))
böyle haberler qerekli (derrmişimm) ..

paylaşım için teşekkürler tekrardan=)

SPOR LİSESİNE DE BAK:D
1 sayfadaki 1 sayfası