Aziz Atik AOL 2000+8
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aziz Atik AOL 2000+8

Aziz Atik Anadolu Öğretmen Lisesi Forumu

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

7 çocuğu var ama bakire =S

YazarMesaj
*AseNa*
ADMİN
ADMİN
*AseNa*

7 çocuğu var ama bakire =S Empty
MesajKonu: 7 çocuğu var ama bakire =S   7 çocuğu var ama bakire =S EmptyPaz Eyl. 28, 2008 3:33 pm

Para karşılığı taşıyıcı annelik yapan İngiliz Jill Hawkins, hiç ilişkiye girmeden tam 7 çocuk dünyaya getirdi. Bebek başına 25 bin dolar kazanan 43 yaşındaki kiralık anne, "Hamile kalmadan duramıyorum. 8. çocuğu da doğurmak istiyorum" dedi.

Erkek eli değmedi ama 7 çocuğu var!

Para karşılığı taşıyıcı annelik yapan İngiliz Jill Hawkins, şimdiye kadar tam 7 çocuk dünyaya getirdi. Kiralık anne, doğum başına 25 bin dolar alıyor....

İngiltere'de hiç bir erkekle ilişkiye girmeden 7 çocuk dünyaya getiren 43 yaşındaki Jill Hawkins, şimdi de 8. çocuğa hamile kalmanın hesaplarını yapıyor... Çocuğu olmayan aileler ya da doğum yapmak istemeyen kadınlar için profesyonel taşıyıcı annelik yapan İngiliz kadın, "Son doğumumu 2006 yılında gerçekleştirdim. Bu son doğum diye düşünüyordum ancak hamile kalmadan duramıyorum. Bir kez daha hamile kalıp 8. çocuğu dünyaya getirmek istiyorum" dedi. "Evli değilim ve hiçbir zaman kendi çocuğumu doğurmayı, çocuk sahibi olmayı düşünmüyorum" diyen Hawkins 7 kez başkasının çocuğunu taşıdı ve doğum başına 25 bin dolar kazandı. Hemen hemen her doğumdan sonra depresyona giren kadın için doktorlar, "Başkasının bebeğini 9 ay taşıyıp doğurmak kolay bir iş değil. Güçlü olmak lazım. Bir de işin fiziksel yönü var. Sürekli kilo alıp zayıflıyorsunuz" açıklamasını yaptı.
https://aztik.yetkin-forum.com

7 çocuğu var ama bakire =S
1 sayfadaki 1 sayfası